Sausio 20 dieną Tauragės suaugusiųjų mokymo centro humanitarinių mokslų metodinė grupė suorganizavo mokiniams  Pažangos dieną. Tai netradicinė diena, kai vietoj įprastų pamokų mokiniai dalyvauja netradicinėje veikloje, kurioje ugdomos bendrosios ir dalykinės kompetencijos, suteikiama laiko ir erdvės tobulėjimui, lavinamas pasitikėjimas savimi.

Mokiniai turėjo atpažinti Europos šalis pagal vėliavas, Europos miestus – pagal lankytinus objektus, dalyvavo integruotoje viktorinoje ,,Lietuviais esame mes gimę” bei Kahoot žaidime, sprendė kryžiažodį apie Vokietiją ir galvosūkį „Raidžių seka“. Žaidimas „Atspėk dainą, pasakyk atlikėją“ nukėlė į senesnius laikus, kuriuos kai kuriems mokiniams buvo sunku prisiminti, o įtampą nuėmė ir padėjo atsipalaiduoti koliažo arba mandalos kūrimas.

Atlikę visas užduotis mokiniai įsivertino, reflektavo, vaišinosi saldžiaisiais prizais.