Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, balandžio 7 d. Tauragės SMC menų ir technologijų mokytojai surengė tradicines kūrybines dirbtuves, kur kiekvienas galėjo pasigaminti gražiausių velykinių dekoracijų.
Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo ne tik SMC mokiniai, bet ir nemažas būrys ukrainiečių, kurie neseniai įsiliejo į SMC bendruomenę pradėję mokytis lietuvių kalbos pagrindų. Per trumpą laiką dar nedaug spėjo išmokti, todėl technologijų mokytojams Danguolei ir Vidui, pasakojant apie Velykų tradicijas bei simbolius, teko atgaivinti ir rusų kalbos žinias.
Technologijų, braižybos ir dailės mokytojai pasiūlė daugybę idėjų ir trafaretų, kaip pasigaminti velykines puošmenas. Dirbant vyko nuoširdus pokalbis apie Velykų švenčių tradicijas, panašumus ir skirtumus Lietuvoje ir Ukrainoje.
Baigus darbus surengta parodėlė, margučiais papuoštos palmės šakelės, vyko fotosesija. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai išsinešė plačias šypsenas ir pasigamintas Velykų dekoracijas.