Birželio 28 d., prasidėjus mokinių atostogoms, SMC bendruomenės nariai kėlė kvalifikaciją Garliavos meno mokykloje Kaune. Seminare ,,Motyvacija ir savimotyvacija – veiklumui, kūrybiškumui, pozityvaus mikroklimato kūrimui. Psichologinio imuniteto ABC“ (II modulis) įgyta daug naudingos informacijos apie
bendravimą, kolektyvo narių pažinimą. Kai kurias veiklas seminaro dalyviai atliko praktiškai, anot dėstytojos, per patirtį įgyta informacija išlieka ilgam.
Po pietų edukacinė pažintinė ekskursija tęsėsi Kauno Pažaislio vienuolyne, kurį sudaro bažnyčios ir
vienuolyno architektūrinis ansamblis, laikomas baroko brandžiojo laikotarpio architektūros šedevru ir vienu įspūdingiausių visoje Šiaurės Rytų Europoje. Gidė išsamiai papasakojo vienuolyno istoriją, aprodė bažnyčią ir vienuolyno patalpas nuoširdžiai gėrėdamasi italų menininkų darbais, freskomis, kurie šimtmečius išliko bažnyčios skliautuose.
Dėkojame SMC direktorei N. Orentienei už suorganizuotą kolektyvo išvyką, mokslo metų užbaigimo ir
vasaros atostogų atidarymo šventę.