Komisijos, darbo grupės
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
© 2018 Visos teises saugomos
Sprendimas: webmanija.lt

Metodinė taryba:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Loreta Austrevičienė, IT mokytoja, narė,
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Dalė Rakauskienė, rusų kalbos mokytoja, narė.

 Centro taryba:

Danutė Paulienė, geografijos mokytoja, pirmininkė,
Zita Jarašūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Birutė Kasputienė, rusų kalbos mokytoja, narė,
Giedrė Baužienė  IV a  gimn. kl. , narė,
Džordana Milkintienė, I gimn. kl. narė,
Matas Šimaitis, III gimn. kl., narys.

 Krizių valdymo darbo grupė:

Ona Sturonienė, centro direktorė, pirmininkė,
Rita Gudauskienė, etikos mokytoja, narė,
Romas Muzikevičius, geografijos mokytojas, narys.

 Mokinio gerovės komisija:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Audronė Sermontienė, istorijos, anglų kalbos mokytoja, narė,
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,
Aida Vaičiūnienė, biologijos mokytoja, narė.

 Ugdymo karjerai darbo grupė:

Rimutė Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja, koordinatorė
Dalija Ramanauskienė, fizikos  mokytoja, narė,
Kristina Nevelkienė, 7-II kl. auklėtoja, narė,
Rasa Skrodenienė, IIIa klasės auklėtoja, narė,
Aida Vaičiūnienė, IIIb kl. auklėtoja, narė,
Audronė Sermontienė, IVa ir IV b kl. auklėtoja, narė,

 Aplinkų puoselėjimo bei įvaizdžio formavimo grupė:

Vidas Galbogis, technologijų mokytojas, koordinatorius,
Danguolė Juozaitenė, technologijų mokytojas, narė,
Gitana Budginienė, braižybos mokytoja, narė,
Gitana Ciganienė, dailės mokytoja, narė,
Rimutė Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja, narė,
Rasa Šliažienė, IT mokytoja, narė.

 Tradicijų taryba

Birutė Kasputienė, rusų kalbos mokytoja, koordinatorė,
Zita Jarašūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Romas Muzikevičius, geografijos, kūno kultūros mokytojas, narys,
Darius Gricius, muzikos mokytojas, narys.
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,
Virginija Motėkaitienė, chemijos mokytoja, narė.

Įsivertinimo grupė:

Ona Sturonienė, centro direktorė, pirmininkė,
Gintarė Kolesnikova, anglų kalbos mokytoja, narė,
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,

Mokinių priėmimo komisija:

Neringa Orentienė – direktoriaus pavaduotoja – pirmininkė;
Rita Gudauskienė – etikos mokytoja, – narė;
Aida Vaičiūnienė – biologijos mokytoja, – narė;
Audronė Sermontienė – istorijos ir anglų k. mokytoja – narė;
Kristina Nevelkienė – lietuvių k. mokytoja, – narė.

Tauragės SMC mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija:

Ona Sturonienė, direktorė, – komisijos  pirmininkė;
Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, – narė;
Danutė Paulienė, geografijos mokytoja, – narė;
Dalė Rakauskienė, rusų k. mokytoja, – narė;
Danguolė Petkienė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, – narė.


Informacija atnaujinta:

Pamokų laikas
0.15:10 - 15:55
1.16:00 - 16:45
2.16:50 - 17:35
3.17:40 - 18:25
4.18:30 - 19:15
5.19:20 - 20:05
6.20:10 - 20:55