Komisijos, darbo grupės
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
© 2020 Visos teises saugomos
Sprendimas: webmanija.lt

Metodinė taryba:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Loreta Austrevičienė, IT mokytoja, narė,
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Dalė Rakauskienė, rusų kalbos mokytoja, narė.

 Centro taryba:

Dalija Ramanauskienė, fizikos ir astronomijos mokytoja, - pirmininkė;
Gitana Budginienė, braižybos mokytoja, - narė;
Birutė Kasputienė, rusų kalbos mokytoja, - narė;
Daiva Lušpė, I gimn. kl. mokinė, - narė;
Džordana Milkintienė, II gimn. kl. mokinė, - narė;
Matas Šimaitis, IVgimn, kl. mokinys, - narys.

 Krizių valdymo darbo grupė:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Rita Gudauskienė, etikos mokytoja, narė,
Romas Muzikevičius, geografijos mokytojas, narys.

 Mokinio gerovės komisija:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Audronė Sermontienė, istorijos, anglų kalbos mokytoja, narė,
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,
Aida Vaičiūnienė, biologijos mokytoja, narė,
Rita Gudauskienė, etikos mokytoja, narė.

 Ugdymo karjerai darbo grupė:

Rimutė Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja, koordinatorė
Dalija Ramanauskienė, fizikos  mokytoja, narė,
Kristina Nevelkienė, 8-II kl. auklėtoja, narė,
Rasa Skrodenienė, IVa klasės auklėtoja, narė,
Aida Vaičiūnienė, IVb kl. auklėtoja, narė,
Audronė Sermontienė, IIIa ir IIIb kl. auklėtoja, narė,

 Aplinkų puoselėjimo bei įvaizdžio formavimo grupė:

Vidas Galbogis, technologijų mokytojas, koordinatorius,
Danguolė Juozaitenė, technologijų mokytojas, narė,
Gitana Budginienė, braižybos mokytoja, narė,
Gitana Ciganienė, dailės mokytoja, narė,
Rimutė Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja, narė,
Rasa Šliažienė, IT mokytoja, narė.

 Tradicijų taryba

Rita Katauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, - koordinatorė;
Gitana Ciganienė, dailės mokytoja, - narė;
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė,
Romas Muzikevičius, geografijos, kūno kultūros mokytojas, narys,
Darius Gricius, muzikos mokytojas, narys.
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,
Virginija Motėkaitienė, chemijos mokytoja, narė.

Įsivertinimo grupė:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Gintarė Kolesnikova, anglų kalbos mokytoja, narė,
Rasa Skrodenienė, matematikos, IT mokytoja, narė,

Pokyčių komanda:

Rimutė Bandzinienė, vokiečių kalbos ir ugdymo karjerai mokytoja;
Rasa Šliažienė, informacinių technologijų/ekonomikos ir verslumo mokytoja;
Dalija Ramanauskienė, fizikos ir astronomijos mokytoja;
Gintarė Kolesnikova, anglų kalbos mokytoja;
Romas Muzikevičius, geografijos ir kūno kultūros mokytojas;
Vidas Galbogis, technologijų mokytojas;
Vitalija Jančauskienė, bibliotekininkė;
Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Olga Baltrušaitienė, vyr. buhalterė.

Mokinių priėmimo komisija:

Neringa Orentienė – direktoriaus pavaduotoja – pirmininkė;
Rita Gudauskienė – etikos mokytoja, – narė;
Aida Vaičiūnienė – biologijos mokytoja, – narė;
Audronė Sermontienė – istorijos ir anglų k. mokytoja – narė;
Kristina Nevelkienė – lietuvių k. mokytoja, – narė.

Tauragės SMC mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija:

Neringa Orentienė, direktoriaus pavaduotoja, pirmininkė,
Aida Vaičiūnienė, biologijos mokytoja - , narė;
Dalė Rakauskienė, rusų k. mokytoja, – narė;
Danguolė Petkienė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, – narė.

Komisijos, darbo grupės

Informacija atnaujinta: 2019-09-07 21:14:10

Pamokų laikas
0.15:10 - 15:55
1.16:00 - 16:45
2.16:50 - 17:35
3.17:40 - 18:25
4.18:30 - 19:15
5.19:20 - 20:05
6.20:10 - 20:55