Tauragės SMC bendruomenė Pažangos dieną nutarė surengti netradiciškai – pakvietė mokinius į Tauragės krašto muziejų  „Santaka“.

Gegužės 18 d. 17.00 val. prie pagrindinių Pilies vartų vyko teatralizuota programa ,,Amžinasis Pasienis.  Atvykusiuosius pasitiko rytų Prūsijos pasienio prižiūrėtojai – tikrino ,,leidimus“, mažuosius vaišino saldainiais, o įteikę renginių žemėlapį  palydėjo pro vartus į kiemelį, kur akį traukė puode garuojantys kleckai bei savo talentus demonstruojantys amatininkai.

Šį vakarą, minint Tarptautinę muziejų dieną, muziejus atviras tauragiškiams ir miesto svečiams, kiekvieną ekspoziciją buvo galima apžiūrėti nemokamai. Taip pat galėjome apžiūrėti  ir restauratoriaus dirbtuves, fotografijos galeriją  ir žinomo tautodailininko Zenono Radvilo jubiliejinę parodą pilies menėse.

Vakaras neprailgo nei mokiniams, nei mokytojams – visi džiaugėsi turiningai praleidę laiką.