Nuotolinis mokymas

Tauragės suaugusiųjų mokymo centras – nuolat atsinaujinantis ir besimokantis, modernus vietos bendruomenės edukacijos ir kultūros centras, siūlantis kokybiškas, patrauklias bei įvairias formaliojo ir neformaliojo ugdymo/si formas suaugusiesiems, siekiantiems įgyti reikalingų gebėjimų, kompetencijų ir žinių. Centas teikia suaugusiesiems pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, sudaro mokiniams sąlygas atnaujinti žinias, įveikti išsilavinimo spragas, stiprinti pasitikėjimą savomis jėgomis įsitvirtinant visuomenėje.
Centre yra įdiegta virtuali mokymosi aplinka –MOODLE, kurioje vyksta mokymosi procesas (pateikiama mokymosi medžiaga, testai, užduotys, vertinimas) ir mokymosi proceso dalyvių bendravimas ir bendradarbiavimas.
Sinchroninis mokymas(is): mokymo(si) procesas vyksta tuo pačiu metu realiame laike, mokytojas tvarkaraštyje nurodytu laiku vykdo sinchroninį mokymą vaizdo pamokų/konsultacijų būdu, dalį laiko palikdamas mokinių konsultacijoms.
Asinchroninis mokymas(is): savarankiškas mokymas(is), naudojant mokymosi paramos sistemą. Mokytojas paruošia pamokos uždavinius, testus, vertinimą, veiklas, užduotis ir talpina į virtualią mokymosi aplinką Moodle (vaizdo pamokas, pateiktis su teorine medžiaga, nuorodas į e vadovėlį) ar kitą medžiagą, kur išdėstoma mokymo(si) medžiaga pagal mokomojo dalyko programą. Mokiniai ir mokytojas dirba skirtingu laiku.
Kokie yra pagrindiniai virtualios mokymosi aplinkos MOODLE naudojimo privalumai?
o Visa informacija pasiekiama bet kuriuo metu
o Visiems naudotojams lankstus mokymas
o Saugi mokymosi aplinka