Vos spėjus atsisveikinti su šiltomis vasaros dienomis, mokinius ir mokytojus į klases sukvietė pirmasis rugsėjo skambutis. Rugsėjo 1-sios vakarą į Mokslo ir žinių šventę susirinko ir Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė.

Šventė tradiciškai pradėta Lietuvos Respublikos himnu. Malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir mokytojams dovanojo centro direktorė Neringa Orentienė ir Tauragės rajono savivaldybės narė Rita Grigalienė, linkėdamos visiems sėkmės, kantrybės ir gražių akimirkų mokykloje. Muzikos mokytojas Darius Gricius pasirūpino šventiniu koncertu. Skambėjo gerai Tauragėje ir už jos ribų žinomos atlikėjos Aleksės Šlamaitės ir jos mamos atliekamos nuostabios dainos.

Po šventės klasėse mokinius pasitiko auklėtojos, supažindino su mokinio taisyklėmis, esama tvarka ir reikalavimais Centro mokiniams, įteikė savivaldybės dovanotus krepšelius su kanceliarinėmis priemonėmis.