Š.m. spalio 4 d. Tauragės suaugusiųjų mokymo centro mokiniai rašė neįprastą diktantą. Jis buvo literatūrinis ir skirtas Tauragei, Lietuvos kultūros sostinei. Diktanto žodžiams gulant į popieriaus lapus, reikėjo ne tik tvarkingai ir be klaidų parašyti, bet mintimis keliaujant Tauragės gatvėmis atpažinti, kokius atminties ženklus garsiems žmonėms galime rasti. Diktante minėti Martynas Mažvydas, Jonas Viktoras Kalvanas, Vincas Kudirka, Vydūnas, Birutė Baltrušaitytė, Regimantas Midvikis, Ernestas Hemingvėjus, Onorė de Balzakas, Vladas Putvinskis-Pūtvys, Antanas Naraškevičius. Derėtų pasidžiaugti, kad dalį atminties ženklų šiems žmonėms mokiniai atpažino, o po diktanto sakė, jog ir šį tą naujo sužinojo.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rita Katauskienė ir Kristina Nevelkienė