Vasario 26 d. vyko integruota chemijos, matematikos ir biologijos pamoka „Tirpalai“. Pamoką vedė mokytojos V. Motėkaitienė, R. Skrodenienė ir A. Vaičiūnienė.

Tikslas: mokytis apskaičiuoti tirpalo (medžiagos masės dalies) procentinę koncentraciją, susipažinti su matematikos ir chemijos uždavinių sprendimo metodais, plėsti žinias apie šių sprendinių vertę kasdieniame gyvenime. Susipažinti su tirpalais, osmosu, jo poveikiu augalų ir gyvūnų ląstelėms.

Uždaviniai: Susipažinti su skysčių mišinių – tirpalų – uždavinių sprendimo būdais chemijoje ir matematikoje: taikant formules,sudarant proporcijas. Išsiaiškinti sąvokas: koncentracija, tirpinys, tirpalas, osmosas. Apskaičiuoti tirpalo koncentraciją, tirpinio masę, tirpalo masę. Praktiškai nustatyti tirpalo koncentraciją ir pagaminti nurodytos koncentracijos tirpalą. Mokiniai puikiai atliko užduotis, reflektavo, nurodydami kur įgytas žinias taikys

praktiškai kasdieniniame gyvenime.