Turbūt nerasime žmogaus, kuris nesigrožėtų nuostabia Lietuvos gamta – pievom, ežerais, laukais.  Visa tai savo fotografijose įamžino vokiečių kalbos mokytoja Rimutė Bandzinienė.  Fotografijų parodos atidarymas vyko kovo 30 d.  Mokiniai pateikė parodos autorei nemažai klausimų, jiems buvo įdomu sužinoti kokiame Lietuvos regione užfiksuotos vienos ar kitos fotografijos. Pasak autorės, parodoje eksponuojamos fotografijos iš kelionių po Lietuvą 2019 – 2021 m. Fotografijos atskleidžia autorės požiūrį į gamtą, aktyvų poilsį, užfiksuotos net žvejybos akimirkos, nes mokytoja labai mėgsta žvejoti.

,,Labai myliu Lietuvą, nes tai mano šalis, aš čia gimiau, iš čia aš išeisiu, bet jos grožio negalima perteikti nuotraukose, tai galima pajusti tik širdimi“ – sakė šių nuostabių fotografijų autorė Rimutė Bandzinienė.