Prabudus pavasariui Tauragės SMC surengė kasmetines velykines kūrybines dirbtuves. Menų ir technologijų mokytojai kvietė pasigaminti gražiausių velykinių dekoracijų. Išbandyti savo meninius gebėjimus susirinko ne tik SMC mokytojai ir mokiniai, bet ir ukrainiečiai, kuriems čia organizuojami lietuvių kalbos kursai. Technologijų mokytoja Danguolė pakvietė išbandyti bene seniausią kiaušinių marginimo būdą vašku, o jos kolega Vidas kvietė pasigaminti nuotaikingą Velykų zuikutį iš medienos. Dailės ir braižybos mokytojos Gitana C. ir Gitana B. kantriai mokė puošti margučius džiovintomis žolelėmis bei dažais, skirtais piešimui pirštais. Kiekvienas kūrybinių dirbtuvių dalyvis atrado savyje Kūrėją ir kartu su bundančiu pavasariu į namus parsinešė pačių pasigamintų Velykinių papuošimų. Ačiū kūrybingiems mokytojams. Linkime visiems saugių, jaukių, pavasariu alsuojančių šv. Velykų.