Tauragės suaugusiųjų mokymo centre atidaryta rajoninio fotografijų konkurso paroda ,,Atminties ženklų kelias Tauragėje‘‘, skirta Tauragei, Lietuvos kultūros sostinei 2023. Centro direktorė N. Orentienė pasveikino visus susirinkusius į parodos atidarymą ir akcentavo, jog 2023-aisiais Tauragė tapo tikra „Kultūros muitine“, kuri primena, kad Tauragės miesto istorija ir raida neatsiejama nuo kelio. Tauragė – pasienio miestas, čia nuo seno vyko kultūriniai mainai, susikirsdavo ir Lietuvos etnografinių regionų ribos bei tranzitiniai keliai. Tauragės kultūros muitinė 2023 kviečia atsigręžti į Praeities kelią, kartu keliauti Bendrystės keliu, pasigėrėti Pasaulio keliu, trumpai žvilgtelėti į Ateities kelią ir grožėtis Žaliuoju keliu. Tauragės suaugusiųjų mokymo centras Tauragei tapus Lietuvos kultūros sostine 2023 pakvietė atrasti dar vieną –  Atminties ženklų kelią. Direktorės teigimu, mintis surengti šią parodą kilo lietuvių kalbos mokytojai R. Katauskienei. R. Katauskienė prisipažino, jog pirminė mintis buvo rašyti šia tema diktantą, žinoma, prieš tai aplankius praeitį menančias Tauragės vietas, tačiau ilgainiui ši mintis išsivystė į rajoninį fotografijų konkursą – parodą. Fotografijų konkurso tikslas – ugdyti pilietiškumą, pasididžiavimo savo gimtuoju kraštu jausmą, skatinti domėtis gimtojo krašto istorija ir kultūra. Konkurse dalyvauja Tauragės rajono bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo įstaigų 8-12 klasių mokiniai, Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto studentai, mokytojai. Dėkojame visiems parodos organizatoriams ir dalyviams. Parodą galima aplankyti darbo dienomis Tauragės suaugusiųjų mokymo centro koridoriuje.