Antradienio vakarą mokytoja Audronė Sermontienė pakvietė visus bendruomenės narius ir svečius į poezijos popietę „Minčių tinklai“. Meistriškai išaustus savo minčių tinklus demonstravo Tauragės literatų klubo ,,Žingsniai“ narės Vida Mikalauskienė, Judita Vasiliauskienė, Laimutė Čeliauskienė, Justina Trilikauskienė ir klubo pirmininkė Lina Astrauskienė. Prie jų prisijungė ir Tauragės Trečiojo amžiaus universiteto atstovė Edita Paulauskienė.
Moterys nuoširdžiai dalijosi savo kūryba, skaitė įvairiausių žanrų poeziją. Popietės pabaigoje visi dalyviai panoro ką nors sukurti – sakė po žodį ar žodžių junginį, kuriuos užrašė klubo pirmininkė Lina. Netrukus išgirdome šmaikštų eilėraštį, prie kurio kūrybos kiekvienas buvome prisidėję.
Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja