Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje.
Kovo 20 d. smc mokiniai vyko į Tauragės miesto nuotekų valyklą. Įstaigos vyr. inžinierius Viktoras S. papasakojo apie nuotekų kelią iki valyklos, išsamiai supažindino su vandens nuotekų valymo etapais, laboratorijoje atliekamais išvalytų nuotekų tyrimais. Biologijos mokytoja A. Vaičiūnienė pateikė mokiniams užduotis pamokos refleksijai. Mokiniai teikė būdus, patarimus, kaip sumažinti teršalų kiekį, patenkantį į nuotekas. Žemė, vanduo – tai mūsų visų didžiausias turtas ir mes kiekvienas turime prisidėti prie šių išteklių tausojimo kiekvieną dieną.
Biologijos mokytoja Aida Vaičiūnienė