Artėja sunkus, įtemptas egzaminų, atsiskaitymų metas mokiniams. Todėl kovo 20 d. pakvietėme centro bendruomenę, mokinius bei mokytojus į susitikimą su psichologo asistente Viktorija Maksimova.
Pagrindinė tema – nerimo bei streso valdymas, susipažinimas su nerimo simptomais, jo priežastimis, streso įveikimo būdai. Užsiėmime panaudojome streso įveikos būdus – ekspresyvų rašymą, streso piešinį bei relaksacijos pratimus, diskutavome apie pojūčius, gerinančius savijautą ir padedančius išeiti iš nerimą keliančių situacijų.

Tikimės, kad šie pratimai bei suteikta informacija padės pagerinti centre besimokančiųjų bei dirbančiųjų savijautą sunkesniais gyvenimo periodais, o taip pat numatome ir tolimesnį šių mokymų tęstinumą.
Socialinė pedagogė Vitalija Jančauskienė