Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
© 2017 Visos teises saugomos
Sprendimas: webmanija.lt
SVEIKOS GYVENSENOS PAMOKA (2017-12-17 00:00:00)

Gruodžio 14 d. Tauragės SMC svečiavosi sveikuolis E. Valskis. Jis pasakojo apie sveiką ir harmoningą gyvenimo būdą, teisingą gyvenimo kryptį, apie atleidimą ir gerą savijautą. Naudinga buvo išgirsti apie kvėpavimo svarbą bei praktiškai išbandyti kvėpavimo pratimų.

Džordana Milkintienė, SMC mokinė

 Plačiau...

,,VYRESNIO AMŽIAUS SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI GALIMYBIŲ PLĖTRA“ (2017-12-14 00:00:00)

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos  ,,Vyresnio amžiaus suaugusiųjų mokymosi galimybių plėtra“ įgyvendinimas Tauragės suaugusiųjų mokymo centre

2017 m. spalio – gruodžio mėn.  Tauragės suaugusiųjų mokymo centre vyko neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos ,,Vyresnio amžiaus suaugusiųjų mokymosi galimybių plėtra“ įgyvendinimas. Šiuo laikotarpiu buvo organizuojami etninės kultūros bei tautodailės, turizmo ir verslumo  bei užsienio kalbų (anglų, vokiečių)  mokymai. Tai jau antras suaugusiųjų neformalaus švietimo  projektas, įgyvendinamas Tauragės suaugusiųjų mokymo centre bendradarbiaujant su Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universitetu. 2015 m. buvo įgyvendintas projektas ,,50 m. ir vyresnių Tauragės miesto ir rajono gyventojų bendrųjų bei specialiųjų kompetencijų  tobulinimas“. 

Nuotraukos
Priedai

 Plačiau...

TSMC PASIEKĖ VOKIETIJOS AMBASADORĖS LIETUVOJE PONIOS ANGELIKOS VIETS LAIŠKAS (2017-12-11 00:00:00)

Tauragės suaugusiųjų mokymo centrą pasiekė Vokietijos ambasadorės Lietuvoje ponios Angelikos Viets laiškas, kuriame jie dėkoja centro bendruomenei  už aktyvų dalyvavimą „vokiečių kalbos dienose“, kurios respublikoje vyko š. m. spalio 16-20 dienomis.

Priedai

 Plačiau...

SUSITIKIMAS SU PSICHOLOGU (2017-12-08 00:00:00)

Gruodžio 7 d. Tauragės suaugusiųjų mokymo centre vyko susitikimas su psichologu Vaidu Arvasevičiumi, kuriame dalyvauti buvo pakviesti mokiniai, mokytojai bei nepilnamečių mokinių tėvai. Susitikimo tema - ,,Vaikų brandumo ugdymas: priversti ar susitarti?“.  

 

 Plačiau...

PROTMŪŠIS AIDS DIENAI PAMINĖTI (2017-12-08 00:00:00)

Pasaulinei kovos su AIDS dienai paminėti Tauragės SMC vyko integruota biologijos – etikos pamoka - protų mūšis ,,Pasaulinė AIDS diena“.

Pamokos pradžioje biologijos mokytoja Aida supažindino mokinius su šios ligos statistika, parodė informatyvų filmuką. Pagilinę žinias ir pasiskirstę į komandas mokiniai ėmė varžytis, kas greičiau ir išsamiau atsakys į pateiktus klausimus.

 

 Plačiau...

TVARKARAŠČIO PAKEITIMAI NUO 2017-12-04 (2017-12-04 00:00:00)

Tvarkaraščio pakeitimai

 Plačiau...

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU PSICHOLOGU VAIDU ARVASEVIČIUMI (2017-12-04 00:00:00)

2017-12-07 19.30 val.  Tauragės suaugusiųjų mokymo centre vyks susitikimas su psichologu Vaidu Arvasevičiumi tema ,,Vaikų brandumo ugdymas: priversti ar susitarti?“.  Kviečiami mokiniai, nepilnamečių mokinių tėvai. 

 Plačiau...

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ BAIGĖSI – MOKYMOSI ŽAVESYS IŠLIKO (2017-12-02 00:00:00)

Praėjusią savaitę (lapkričio 20-26 d.) jau aštuonioliktąjį kartą Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę. Visi besimokantys suaugusieji, susibūrę į suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“ renginius, turėjo galimybę pajusti, kokias galias suteikia mums mokymasis, kur slypi mokymosi žavesys.

Nuotraukos

 Plačiau...

TPRC KVIEČIA... (2017-11-30 00:00:00)

Mieli SMC moksleiviai,
Tauragės profesinio rengimo centras kviečia mūsų moksleivius į projektą – į tęstinio mokymosi programas, kurių metu Jūs ne tiktai galėsite susipažinti su Jus dominančiomis profesijomis, įsigyti žinių, bet ir toliau tęsti savo mokslus mūsų centre.
Visas siūlomas PRC tęstinio mokymosi programas Jūs rasite prisegtuve. Ten bus nurodyta ir mokymosi trukmė savaitėmis.

Jeigu Jus tikrai domina tokia galimybė, prašyčiau  apie tai informuoti savo auklėtoją  SMC  arba asmeniškai mane,  ar parašyti man el. laišką, nurodant pasirinktą mokymosi programą.
Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į vieną šio projekto sąlygų: šioms programoms reikalingas pagrindinis išsilavinimas, todėl jose galėtų dalyvauti tik dabar II  ir aukštesnėse klasėse besimokantys moksleiviai.
Siūlau pasinaudoti šia galimybe.

 R.Bandzinienė, TSMC KP mokytoja

Priedai

 

 Plačiau...

INTEGRUOTA PAMOKA „PILIAKALNIAI – PILYS – PILIEČIAI“ (2017-11-23 00:00:00)

Pamokos tikslas – apibendrinti centro bendruomenės įgyvendintų integruotų projektų „Kalboje visų namai“, „Kelionių gidas: Tauragės rajono piliakalniai“, „Lietuvių tautinis kostiumas – svarbus tautos simbolis“ rezultatus.

Piliakalniai

 Plačiau...

SUSITIKIMAS SU EUGENIJUMI ŠALČIU (2017-11-22 00:00:00)

2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ prasidėjo susitikimu su „Tauragės Metų Žmogumi 2016“, eilėraščių knygos ,,Grojimas šukomis“ autoriumi, Tauragės radijo žurnalistu Eugenijumi Šalčiu.

 Plačiau...

NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ 2017 STARTUOJA ŠIANDIEN! (2017-11-20 00:00:00)

Mieli moksleiviai, mokytojai, konsultantai ir tėvai, sveikinu visus, susirinkusius į jau penktąją Nacionalinę karjeros savaitę – Jūsų susitikimų, atradimų ir tobulėjimo šventę. Ji kviečia įvairių sričių profesionalus dalytis patirtimi su naujo šimtmečio valstybės karta – būsimaisiais Lietuvos mokslininkais, išradėjais, atsakingais lyderiais ir pažangių ateities idėjų kūrėjais. Šis vertingas laikas yra skirtas Jūsų pokalbiams ir diskusijoms, tyrimams ir eksperimentams, kūrybiškumui ir plačiam akiračiui. Išnaudokite jį kuo prasmingiau ir naudingiau, klauskite, pažinkite mokslo naujoves, patyrinėkite įvairias profesijas ir karjeros galimybes. Tegul tai padeda renkantis savąjį gyvenimo kelią, kuriuo eidami kursite ir stiprinsite Lietuvą. Visiems ieškantiems nuoširdžiai linkiu rasti raktą į klausimą, kuo būti. Įdomaus, turiningo ir apsispręsti įkvepiančio laiko kiekvienam iš Jūsų!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

2017 m., Vilnius

 Plačiau...

TAURAGĖS SMC PAMINĖJO EUROPOS KALBŲ DIENĄ PRISIJUNGDAMI PRIE RESPUBLIKINIO RENGINIO „UNIVERSALI MUZI (2017-11-13 00:00:00)

Rugsėjo  26-oji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Kaip ir kiekvienais metais Tauragės SMC bendruomenė kartu su kalbų mokytojais paminėjo šią šventę ir mūsų centre prisijungdami prie Skaudvilės gimnazijos organizuojamo respublikinio renginio „Universali muzikos kalba“.
Renginio metu mokiniai ir mokytojai buvo kviečiame aktyviai pajudėti ir smagiai praleisti laiką dalyvaujant Flashmobe, atskleisti  savo kūrybiškumą dailiojo rašymo ir frazeologizmų anglų, rusų, lietuvių ir vokiečių kalbomis iliustravimo konkursuose.  Šio renginio pagrindinė mintis – skatinti mokinių kūrybiškumą, estetiškumą, fizinį aktyvumą ir tarpusavio bendradarbiavimą.

Tauragės SMC flashmobas 2017

Anglų kalbos mokytoja Gintarė Kolesnikova

 Plačiau...

PRADEDANT AŠTUONIOLIKTĄJĄ SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĘ „MOKYMOSI GALIA IR ŽAVESYS“ (2017-11-09 00:00:00)

VISUS SMC BENDRUOMENĖS NARIUS

maloniai kviečiame nusiteikti kūrybiškai, praturtinti savo būtį ir bent trumpai valandėlei pabendrauti su ,,Tauragės Metų Žmogumi 2016", eilėraščių knygos ,,Grojimas šukomis" autoriumi, Tauragės radijo žurnalistu Eugenijumi Šalčiu.
Kai tu ežeras Upė tu esi Šaltinis Dangus Pakrantė Vaivorykštė Takas per rugius – Rugiuose prie bedugnės (Eugenijus Šaltis).
Susitikimas vyks lapkričio 20 dieną, 16 valandą  bibliotekoje.

Organizatorės: Vitalija Jančauskienė, Neringa Orentienė

 Plačiau...

TAURAGĖS SMC ATSTOVAI ERASMUS+KA2 PROJEKTE RUMUNIJOJE (2017-11-06 00:00:00)

Tauragės suaugusiųjų mokymo centro  delegacija neseniai grįžo iš Erasmus + KA2 strateginių partnerysčių projekto „ICT for minimizing dropout“ projektinio susitikimo Karakalio (Caracal) technikos kolegijoje Rumunijoje. Šio susitikimo  pagrindinis tikslas - ugdyti projekto dalyvių internetinio mokymo ir mokymosi įgūdžius, ypač internetiniam kursui ,,Karjeros ugdymas ir mokymasis, atsižvelgiant į Europos bendrąją  rinką“.

 Plačiau...

2017 METŲ SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ „MOKYMOSI GALIA IR ŽAVESYS“ (2017-11-05 00:00:00)

Ar žinote,... ...kur ir kada mes, suaugusieji mokomės? ...kokias galias mums mokymasis suteikia? ... kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas? ...kur slypi mokymosi žavesys? Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime! Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu!

2017 m. lapkričio 20 – 26 d. Lietuvoje vyks mokymosi šventė – aštuonioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė, kuri skiriama Lietuvos andragogams ir suaugusiems besimokantiesiems Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25- ių metų sukakčiai.

Veiklų planas

 Plačiau...

PROJEKTAI SUAUGUSIŲJŲ NEFORMALIAJAM ŠVIETIMUI TAURAGĖS SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO CENTRE (2017-11-05 00:00:00)

2017-10-26 iki 2017-12-08 Tauragės suaugiųjų mokymo centre įgyvendinamas projektas

,,Vyresnio amžiaus suaugusiųjų mokymosi galimybių plėtra“ .

Projektas skirtas paskatinti šiuo metu nedirbančius, bet norinčius realizuoti save darbinėje veikloje, 50-ies metų ir vyresnius Tauragės miesto ir rajono gyventojus, Trečiojo amžiaus universiteto studentus lavinti savo bendrąsias ir specialiąsias kompetencijas bei jas pritaikyti darbo rinkoje.

 Plačiau...

„TRYS BRANGŪS ŽODŽIAI“ (2017-10-07 00:00:00)

Konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

 Plačiau...

INTEGRUOTA PAMOKA PAKVIPO KAVA (2017-10-07 00:00:00)

Lietingą ir žvarbų spalio 5-osios vakarą Tauragės SMC pakvipo kava – mat mokiniai ir mokytojai susirinko į integruotą lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, technologijų, braižybos, informacinių technologijų, dailės pamoką ,,Kava ir...“

Pamokos metu mokiniai turėjo neribotas galimybes įsitikinti, jog kava gali ne tik sušildyti kūną ir sielą bei skleisti malonų aromatą, bet ir žadinti vaizduotę, įkvėpti kūrybiniams darbams. Atsigėrę šio kvapnaus gėrimo pamokos dalyviai kūrė integruotos pamokos pavadinimo pabaigą: ,,Kava ir knyga“, Kava ir kompiuteris“, ,,Kava ir bendravimas“... Naudodamiesi pieštukais, liniuotėmis, skriestuvais, matlankiais, teptukais kūrė ant balto popieriaus lapo įvairias kompozicijas iš kavos tirščių.

Baigę darbus surengė kava kvepiančių piešinių parodėlę, įsivertino, aptarė, kas pavyko ir kas buvo sunkiausia.

Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2017-10-04 00:00:00)

Mieli kolegos,

Gyvenimo prasmės ieškokit savo darbuose ir pasirinkimuose, mokinių džiaugsmo ašarose, rudens spalvų paletėje, rasos lašo trapume bei ąžuolo stiprybėje. Išlikit  kantrūs ir išmintingi, nuoširdūs ir supratingi. Būkite tais žmonėmis, iš kurių nuolat sklinda mokslo šviesa, kurie  savo pavyzdžiu įkvepia kitus tobulėjimui bei naujoms idėjoms ir  atradimams.  Su Mokytojo diena!

Direktorė  Ona Sturonienė

 

 Plačiau...

PAMINĖTA EUROPOS KALBŲ DIENA (2017-10-03 00:00:00)

Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos  kalbų metodinė grupė pakvietė visas mokyklas prisijungti prie jų organizuojamo respublikinio  renginio, skirto Europos kalbų dienai.

Tauragės SMC mokytojai ir mokiniai aktyviai įsijungė į organizuojamus renginius – dalyvavo Flacmobe ,,Universali muzikos kalba“, rašė dailyraštį lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis, piešė piešinius pagal pasirinktus frazeologizmus.

Išrinkti gražiausi mokinių darbai iškeliavo pas organizatorius, tad laukiame įvertinimų.

 

 Plačiau...

IŠVYKA Į PAGRAMANČIO REGIONINĮ PARKĄ  (2017-10-03 00:00:00)

Saulėtą rusėjo 28-osios popietę išvykome į Pagramančio regioninį parką. Tai viena iš Tauragės SMC įgyvendinamo integruoto projekto ,,Kelionių gidas: Tauragės apskrities piliakalniai“ veiklų.

Pirmiausia atvykome į Pagramančio regioninio parko lankytojų centrą. Čia mus pasitiko Lankytojų centro darbuotoja. Apžiūrėję mokinių piešinių ekspoziciją sugužėjome į salę, kur ir prasidėjo kelionės įdomybės: sužinojome, kad Tauragės rajonas turi begalę neištirtų nelankomų piliakalnių.

 Plačiau...

NUOLATINIS TVARKARAŠTIS 2017-2018 M. M. I PUSMETIS (2017-10-01 00:00:00)

2017-2018 m. m. I pusmečio nuolatinį tvarkaraštį rasite nuorodoje TVARKARAŠČIAI.

 Plačiau...

KVIEČIAME PRISIJUNGTI... TAI, KAS DAR NEATRASTA (2017-09-18 00:00:00)

Neretai keliaujame tūkstančius kilometrų, kad pamatytume kvapą gniaužiančius vaizdus. Tačiau kartais užtenka vos pusvalandžio ar kiek ilgesnės kelionės, kad pajustum, koks gražus mūsų gimtasis kraštas, kiek daug gamtos stebuklų mus supa.

Š. m. rugsėjo 28 dieną, 14.40 val. kviečiame visus mokinius, mokytojus vykti kartu į visai čia pat esantį Pagramančio regioninį parką. Parko direkcija ruošia mums įspūdingas veiklas.

 Plačiau...

MOKYMASIS – SĖKMĖS GARANTAS (2017-09-08 00:00:00)

Po penkerių – šešerių metų nebekils klausimas, ar žmogus nori mokytis. Jis privalės mokytis“ Tai atsitiks dėl vis atviresnės Europos rinkos, didėjančios profesinės konkurencijos ir augančių tarptautinio mobilumo galimybių. Taigi ateities suaugusiam žmogui, šiandieniniam studentui, tikrai neužteks tik formaliajame švietime įgytų žinių. Nuolatinis mokymasis taps ateities suaugusiojo kasdienybe, tačiau jis ne iš karto taps tų žmonių savastimi. Motyvacijos sužadinimas ir mokymosi naudos atskleidimas – pagrindinis ateities iššūkis suaugusiųjų švietėjams. (A.Tapinas)

Parengė V. Jančauskienė

 Plačiau...

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA (2017-09-06 00:00:00)

Palikę už mokyklos slenksčio vasarą, Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė susirinko paminėti Mokslo ir Žinių dienos. Šventinė nuotaika atsispindėjo susirinkusiųjų veiduose – vieni kitų pasiilgę skubėjo dalintis vasaros įspūdžiais.

Šventė pradėta  tradiciškai - giedant Lietuvos Respublikos himną. Gausų būrį mokinių, mokytojų, svečių skubėjo pasveikinti mokyklos direktorė Ona Sturonienė, primindama per praėjusius mokslo metus nuveiktus darbus ir optimistiškai žvelgdama į ateinančiuosius.

 

 Plačiau...

MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ (2017-08-30 00:00:00)

Tavojoj gyvenimo knygoj dar puslapių daugel tuščių.
Reikės juos visus prirašyti darbais, širdimi ir žodžiu,
Kad noriai tą knygą imtų skaityti, kurie po Tavęs jau ateis savosios rašyti...
Su Rugsėjo 1-ąja!
Mieli mokiniai, mokytojai, maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų Mokslo ir žinių šventėje, kuri vyks rugsėjo 1 d. 17 val. Jovarų mokyklos aktų salėje.

 Plačiau...

KVIEČIAME MOKYTIS TAURAGĖS SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO CENTRE (2017-08-28 00:00:00)

Poreikis mokytis įgimtas visiems žmonėms; žmonės trokšta ir ieško žinių, kaip trokšta ir ieško oro kvėpuoti. (L. Tolstojus)

 Plačiau...

BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ (2017-07-15 00:00:00)

Lietus ir saulė, dargana ir sniegas, diena, naktis – jau viskas praeity...

Liepos 13 dieną Tauragės SMC vyko brandos atestatų įteikimo šventė. Nepabūgę skaičiaus 13 magijos, abiturientai į šventę rinkosi gana gausiai. Aišku, dalis jų jau spėjo susirasti darbus ar išvykti į užsienį, todėl šventėje nedalyvavo. 

Daugiau nuotraukų

 Plačiau...

VIEŠNAGĖ TRAKŲ SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO CENTRE (2017-06-14 00:00:00)

Birželio 13 dieną Tauragės SMC mokytojų kolektyvas lankėsi Trakų suaugusiųjų mokymo centre.

Daugiau nuotraukų

 Plačiau...

ERASMUS+ PROJEKTAS „MIESTAS – DRAUGIŠKA APLINKA VERSLUMO IR KŪRYBIŠKUMO UGDYMUI“ (2017-06-08 00:00:00)

Erasmus+ projektas „Miestas – draugiška aplinka verslumo ir kūrybiškumo ugdymui“. Projektinio susitikimo Lenkijoje, Katovicų mieste pristatymas.

 Plačiau...

PSICHOLOGO PAMOKOS, KAIP SUDOMINTI JAUNIMĄ (2017-05-26 00:00:00)

Tauragės SMC vienas iš svarbiausių prioritetų yra mokytojų kvalifikacijos tobulinimas. Tad Pagramančio pagrindinės mokyklos direktoriaus pasiūlymas kartu su Jovarų  pagrindine mokykla dalyvauti psichologo Evaldo Karmazos seminare buvo sutiktas su džiaugsmu.

 

 Plačiau...

PASKUTINIS SKAMBUTIS (2017-05-25 00:00:00)

Gegužės 25 dieną Tauragės suaugusiųjų mokymo centre abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, primindamas apie mokslo metų pabaigą ir apie artėjančius svarbiausius brandos egzaminus...

Daugiau nuotraukų

 Plačiau...

DĖL VASAROS KURSŲ „MOKYMASIS TYRINĖJANT“ (2017-05-24 00:00:00)

Ugdymo plėtotės centras šių metų birželio mėnesį organizuoja vasaros kursus bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojams, mokyklų vadovams.

Daugiau informacijos prisegtuke.

 Plačiau...

SVEIKATINIMO PROJEKTAS ,,TVIRTA ŠEIMA – MŪSŲ ATEITIS IR STIPRYBĖ“ (2017-05-22 00:00:00)

Gauta finansinė parama sveikatinimo projektui ,,Tvirta šeima – mūsų ateitis ir stiprybė“.

 Projekto tikslas – mokinių tėvystės gebėjimų stiprinimas, ugdant pozityvių santykių šeimoje kūrimo įgūdžius, skatinant sveiką gyvenimo būdą, prasmingą buvimą kartu. 

 Plačiau...

MALONIAI KVIEČIAME... (2017-05-22 00:00:00)

„Kada gi atskris lengvi tos valandos sparnai ir nuneš per jūras ir sausumas
Į tą amžinai žaliuojantį krantą, kur pavasaris ir jaunystė niekados nesibaigia“

                                                         Liudvikas Rėza

 

 Plačiau...

INTEGRUOTA NETRADICINE PAMOKA „LIETUVIŲ TAUTINIS KOSTIUMAS“ (2017-05-06 00:00:00)

Siekiant populiarinti tautinį kostiumą, Lietuvoje 2017-ieji paskelbti Tautinio kostiumo metais. Gegužės 4 dieną Suaugusiųjų mokymo centre vyko integruota netradicinė technologijų, lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos, dailės, muzikos  pamoka ,,Lietuvių tautinis kostiumas“, kurioje dalyvavo 5-12 klasių mokiniai bei mokytojai. 

 Plačiau...

PRISIJUNGĖME PRIE AKCIJOS ,,DAROM“ 2017 (2017-04-23 00:00:00)

 

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Tauragės SMC bendruomenė prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančios jubiliejinės aplinkos švarinimo akcijos, kurios šūkis šiemet - DAROM, IR GAMTA PADĖKOS!

Bundanti pavasario gamta tiesiog šaukiasi mūsų pagalbos, todėl balandžio 20 dieną visa SMC bendruomenė išvyko tvarkyti Bastilijos komplekso, SB Tauragės sporto centro aplinkos. Sugrėbėme pernykščius lapus, surinkome šakas, ir aplinka tapo gražesnė.

Po darbų visi akcijos dalyviai rinkosi prie laužo – juos sukvietė kepamų dešrelių kvapas. Kadangi oras buvo puikus, smagu iškylauti švarioje gamtoje.

Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja

 Plačiau...

„WE RUN VILNIUS“ (2017-04-19 00:00:00)

Mieli moksleiviai, Miela centro bendruomene,
Švietimo mainų paramos fondo kviečia Jus dalyvauti fondo organizuojamame projekte „Bėk su Erasmus +“. Tad kviečiame paskubėti ir užsiregistruoti bėgimui „Erasmus+“ komandoje „We run Vilnius“ 5 km bėgime. Svarbu! Dalyvavimas bėgimo šventėje nemokamas, visi komandos dalyviai gaus „Erasmus+“ bėgimo marškinėlius! Švietimo mainų paramos fondas apmokės dalyvavimo bėgime mokestį visiems atrinktiems dalyviams. Taip pat gegužės mėnesį bus organizuojamos bendros treniruotės, konkursai ir kiti siurprizai, apie kuriuos ŠMPF informuos vėliau. Daugiau informacijos rasite prisegtame kvietime bei internetiniame puslapyje http://smpf.lt/lt/erasmus30-begimas.
Paskubėkite registruotis! Registracija veiks iki 2017-04-28!

 Plačiau...

TARPTAUTINIŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PATIRTIS LATVIJOJE BEI ČEKIJOJE (2017-04-14 00:00:00)

Pavasaris jau įpusėjo, o Tauragės suaugusiųjų mokymo centre darbų vis daugėja. Balandžio pradžioje vienu metu vyko net du tarptautiniai projektiniai susitikimai, kuriuose dalyvavo septyni mokytojai bei viena mokinė. SMC komandos lankėsi Latvijoje ir Čekijoje pagal skirtingų tarptautinių Erasmus+ projektų ,,Miestas – draugiška aplinka verslumui ir kūrybiškumui vystyti“ bei ,,IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“ numatytus veiklos planus.

Daugiau nuotraukų 

 Plačiau...

SU PAVASARIO SAULE... (2017-04-14 00:00:00)
 Plačiau...

2017-IEJI – PILIAKALNIŲ METAI (2017-04-08 00:00:00)

Pìliakalnis (pilies kalnas) – tai kalva, kalnas, kur stovi ar stovėjo pilis, pilies kalnas.

Ką pasakoja padavimai?

Seniai seniai gyveno du milžinai: vienas Paketurių kaime, kitas — Aukštupėnų kaime. Juos abu skyrė Lėvens upė ir slėnis. Jiedu mėgo pypkiuodami pasikalbėti. Jų pypkės buvo ilgos ir susisiekdavo toj vietoj, kur dabar yra piliakalnis. Kada abu milžinai baigdavo pypkiuoti, tada jie...

 

 Plačiau...

INTEGRUOTA PAMOKA (2017-04-05 00:00:00)

Integruota istorijos, geografijos, kalbų, IT, etikos pamoka Tauragės krašto muziejaus Tremtinių ir politinių kalinių kančių namuose. 

 Plačiau...

DĖL SAUGAUS ELGESIO VANDENYJE MOKYMO  (2017-04-05 00:00:00)

Užsiėmimų medžiaga patalpinta Ugniagesių gelbėtojų mokyklos internetinėje svetainėje http://www.ugm.lt skiltyje „Saugus elgesys vandenyje“. Internetinė nuoroda: http://www.ugm.lt/lt/saugus_elgesys_vandenyje.html.

 Plačiau...

GERBIAMI MOKYTOJAI, DARBUOTOJAI, BENDRUOMENĖS NARIAI (2017-03-28 00:00:00)

Tapkite Suaugusiųjų mokymo centro rėmėjais, paskirdami iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų. Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį SMC iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti prašymą. Tai galite padaryti: 

  • Pildant formą, jums reikės įrašyti Tauragės suaugusiųjų mokymo centro kodą 195474476.
 Plačiau...

PAMINĖJOME ŽEMĖS, POEZIJOS IR VADENS DIENĄ (2017-03-28 00:00:00)

Kovo 22 d. Suaugusiųjų mokymo centro mokiniai ir mokytojai gausiai susirinko į integruotą lietuvių kalbos ir biologijos pamoką, skirtą Žemės, Poezijos ir Vandens dienai paminėti. Kalendoriuje šios svarbios dienos minimos greta viena po kitos: kovo 20 d. – Žemės diena, kovo 21 d. – Poezijos diena, kovo 22 d. – Vandens diena. Daugiausia dėmesio, suprantama, tądien buvo skirta vandeniui.

 Plačiau...

PAMINĖTA NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA (2017-03-10 00:00:00)

Kovo 10 dieną Tauragės SMC vyko šventinė integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Į šią pamoką susirinko visa centro bendruomenė. 

 

 Plačiau...

SVEIKINAME (2017-03-07 00:00:00)

Sveikiname IVa klasės mokinę Aušrinę Gumuliauskaitę Tauragės rajono technologijų olimpiadoje užėmusią I vietą. Dėkojame Aušrinės mokytojai D. Juozaitienei.

 Plačiau...

SMC MOKINIŲ, JŲ TĖVELIŲ, MOKYTOJŲ DĖMESIUI (2017-03-06 00:00:00)

Kviečiame apsilankyti šiuo metu vykdomų Erasmus + projektų svetainėse, susipažinti su projektine veikla, vertinti juos, parašyti savo nuomonę.
Kviečiame būti aktyviais Tauragės SMC bendruomenės nariais.

The town as a friendly space for developing entrepreneurship and creativity
Miestas – draugiška aplinka verslumo ir kūrybiškumo ugdymui.
http://www.10towns.eu

ICT For Minimizing Dropout
IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui
www.dropoutmin.eu

 Plačiau...

ŠIMTADIENIS (2017-02-27 00:00:00)

Vasario 23 dieną Tauragės suaugusiųjų mokymo centre nuskambėjo viena didžiausių mokyklinių švenčių – Šimtadienis. Nuskambėjo su dainomis, pamokymais, patarimais, kaip per likusį 100 dienų pasiruošti brandos egzaminams ir kaip juos kuo geriau išlaikyti...

Mokyklą šiemet ruošiasi palikti dvi abiturientų klasės (43 mokiniai). Dvejus metus juos kantriai lydi auklėtoja Audronė, linkėdama jiems stiprybės, ištvermės, atkaklumo bei kantrybės, belaukiant didžiojo išbandymo.

 Plačiau...

ERASMUS + KELIAI MUS ATVEDĖ Į HAGENĄ VOKIETIJOJE (2017-02-26 00:00:00)

Dešimties ES šalių  Erasmus + projektas „ Miestas – draugiška aplinka verslumo ir kūrybiškumo ugdymui“ lėtindamas greitį pamažu artėja į finišo tiesiąją.

Neseniai grįžome iš projektinio susitikimo Vokietijoje, Hagen mieste. Hageno Ev. Jugendhilfe Iserlohn kvietimu  kartu su kitomis šalimis dalyvauti projektiniame susitikime išvykome ir mes, SMC atstovai: informatikos mokytojos Loreta ir Rasa, vokiečių kalbos mokytoja Rima ir šių eilučių autorius, dvyliktokas Ernestas.

Daugiau nuotraukų 

 Plačiau...

IŠRINKTI DAILIAUSIOS BEI ORIGINALIAUSIOS RAŠYSENOS SAVININKAI (2017-02-21 00:00:00)

2011 metais Lietuvos gyventojai buvo pakviesti išbandyti rankų miklumą nacionaliniame Vinco Kudirkos Dailyraščio konkurse. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šiemet vyksta jau septintasis konkursas, kuriame dalyvauja ir Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenės nariai, ir Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto studentai. 

 Plačiau...

ŠIMTADIENIS (2017-02-21 00:00:00)

Vasario 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Tauragės SMC vyks šimtadienio šventė.

 Plačiau...

PAMINĖTA SAUGESNIO INTERNETO DIENA (2017-02-08 00:00:00)

Antradienį, vasario 7 d., SMC vyko integruota pamoka, skirta Saugesnio interneto dienai paminėti. Pamoką vedė informacinių technologijų mokytojos Loreta ir Rasa. Anot jų, Saugesnio interneto diena yra organizuojama INSAFE tinklo kiekvienais metais pirmąjį vasario mėnesio antradienį. Pasaulyje pirmą kartą ši diena paminėta 2004 metais, Lietuvoje – 2006 metais.

 Mokytojos pateikė 8 patarimus, kaip saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bei mobiliaisiais telefonais. IIIa klasės mokinės  Aušra ir Simona parengė pristatymą ,,Kad kompiuteris netaptų priešu“. Visi mokiniai, susėdę poromis, atliko testą, kad įsitikintų, ar tikrai geba saugiai naudotis internetu.

Pamokos pabaigoje kiekvienas išsakė savo nuomonę, kaip panaudos įgytas žinias virtualioje erdvėje.

 Plačiau...

SUSITIKIMAS SU PSICHOLOGE (2017-02-04 00:00:00)

Artėjant pavasariui nemaža dalis mokinių susimąsto dėl savo ateities: abiturientai – kur studijuoti, kokią profesiją rinktis, dešimtokai – įgyti vidurinį išsilavinimą ar rinktis profesiją bei kokių pasirenkamųjų dalykų gali prireikti renkantis profesiją.

 Numatyti, ką veiksi galbūt visą likusį savo gyvenimą, nelengva užduotis, todėl pravartu pasitarti su specialistais.

 Plačiau...

NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „RAŠOM!“ (2017-02-02 00:00:00)

BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom!“ (toliau – Dailyraščio konkursas) nuostatai reglamentuoja konkurso tikslą, dalyvius ir organizavimo tvarką.
2. Dailyraščio konkurso organizatoriai: Lietuvių kalbos institutas, UAB „BIURO PASAULIS“ ir iniciatyvinė pedagogų grupė.
3. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. 

 Plačiau...

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS (2017-01-20 00:00:00)

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos.
Visas 2017 m. bendrojo priėmimo datas rasite „Bendrojo priėmimo“ skiltyje „2017 m. datos“.

 Plačiau...

IR VĖL NAUJI METAI, NAUJI DARBAI... (2017-01-08 00:00:00)

Ir vėl nauji metai, nauji darbai, tikslai, uždaviniai, jiems įgyvendinti, staigmenos, likimo pokštai... Viskas kaip ir kasmet, bet naujai, kitaip, tačiau su tęstinumu pradėtų darbų, įsipareigojimų. O 2016 m. prisimenant būta visko: egzaminų karštinės, dvejonių ir abejonių, įsimintinų  pamokų, kurias galėjo stebėti ir jose dalyvauti ne tik SMC bendruomenės nariai, bet ir Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto studentai, įdomių ir prasmingų  paskaitų, svečių net iš devynių ES valstybių, susitikimų jaudulio ir džiaugsmo, naujų kelionių, naujos patirties, naujų idėjų bei jų realizavimo. Prireikė daug  užsispyrimo, susitelkimo, visos bendruomenės pastangų suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiams bei svečių iš užsienio sutikimui organizuoti, išsikeltiems  tikslams įgyvendinti. 

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2016-12-24 00:00:00)

Mieli mokiniai, kolegos! Kalėdų šventė pakylėja mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Direktorė

 Plačiau...

ŠVIESIOS MINTYS – MOTYVACIJA PILNAVERČIAM GYVENIMUI (2016-12-24 00:00:00)

2016 metų sveikatinimo programą ,,Šviesios mintys – motyvacija pilnaverčiam gyvenimui“, įgyvendintą Tauragės suaugusiųjų mokymo centre, sudarė penkios veiklos: šviečiamoji - edukacinė veikla, savęs pažinimas per tiriamąją veiklą, kūrybinė veikla, savanoriškos veiklos skatinimas, refleksija, sklaida. Sėkmingam programos įgyvendinimui į pagalbą pasitelkėme dvasininką Vš.Į. "Gabrielius" direktorių, šilutiškį Valdą Miliauską, sveikuolių sąjungos atstovą, Eligijų Valskį – sveikos gyvensenos, gyvenimo (kvėpavimo) meno kursų mokytoją, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentą. Buvo organizuoti du seminarai - mokymai ,,Dvasinė sveikata XXI amžiuje“ bei „Psichoemocinės būsenos atstatymas inovatyviais sveikatingumo būdais“. E.Valskis skaitė paskaitą jaunimui ypač aktulia tema – apie dvasinę sveikatą ir priklausomybės ligas, akcentuodamas mobiliųjų telefonų bei kompiuterių žalą, dvasininkas V. Miliauskas atkreipė dėmesį į žmogaus dvasingumą, jo vidinį nusiteikimą pozityviam gyvenimo būdo pasirinkimui, artimų ir tolimų tikslų prasmingumą, galimybes ir gyvenimo būdo, profesinės veiklos sąsajas ir pasirinkimą.

 Plačiau...

ŠVENTINĖS ŠEIMŲ VARŽYTUVĖS (2016-12-21 00:00:00)

Tauragės suaugusiųjų mokymo centre jau tapo tradicija kasmet prieš Kalėdas sukviesti mokinius su savo šeimomis, o ypač – mažamečiais vaikučiais, nes jų smalsios akutės labiausiai laukia Kalėdų stebuklo.

Gruodžio 22 d. didelis būrys mokinių ir jų šeimos narių linksmai nusiteikę susirinko į Advento popietę, kurią vedė vokiečių kalbos mokytoja R. Bandzinienė. Po nuoširdaus SMC direktorės O. Sturonienės sveikinimo prasidėjo šeimų varžytuvės: komandų kapitonams ištraukus užduotis reikėjo kuo greičiau jas atlikti. Komandos, pasitelkusios kūrybingumą, turėjo iš daugybės dalių sudėlioti paveikslėlį, iš gautų priemonių pagaminti sveikinimo atviruką, senį besmegenį, eglutę ir kitus Kalėdų atributus. 

 Plačiau...

ERASMUS + PROJEKTO DALYVIAI PROJEKTINIAME SUSITIKIME VERONOJE (2016-12-17 00:00:00)

Gruodžio pradžioje tarptautinio Erasmus + projekto „ Miestas – draugiška aplinka verslumo ir kūrybiškumo ugdymui“  koordinatoriai bei projekte dalyvaujančių mokyklų direktoriai  rinkosi į eilinį projektinį susitikimą, kuris vyko Italijos mieste Veronoje. Tauragės SMC atstovavo anglų kalbos mokytoja, aktyvi projekto dalyvė, Audronė Sermontienė bei vokiečių kalbos mokytoja ir šių eilučių autorė Rima Bandzinienė.

 Plačiau...

DALIJOMĖS GERUMU (2016-12-13 00:00:00)

Artėjant gražiausioms metų šventėms dažniausiai susimąstome apie tuos, kuriems galbūt labiausiai trūksta mūsų dėmesio, gerumo, dosnumo. Tad saulėtą gruodžio 12-sios popietę Tauragės SMC atstovai – direktorė O. Sturonienė, biologijos mokytoja A. Vaičiūnienė ir keletas mokinių nusprendė aplankyti Adakavo socialinės globos namų Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centro gyventojus.

 Plačiau...

DVASINĖ SVEIKATA IR PRIKLAUSOMYBĖS LIGOS (2016-12-07 00:00:00)

Lapkričio 30 dieną Tauragės SMC lankėsi Eligijus Valskis – sveikos gyvensenos, gyvenimo (kvėpavimo) meno kursų mokytojas, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentas. Jis skaitė paskaitą jaunimui ypač aktulia tema – apie dvasinę sveikatą ir priklausomybės ligas, akcentuodamas mobiliųjų telefonų bei kompiuterių žalą.

 Plačiau...

TARPTAUTINIO PROJEKTO DALYVIŲ SAVAITĖ TAURAGĖJE (2016-11-09 00:00:00)

2016 m. spalio 10 d. Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenės nariai Vilniaus oro uoste pasitiko svečius, tarptautinio projekto Erasmus + dalyvius,  iš Bulgarijos, Čekijos, Italijos, Lenkijos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Vengrijos ir Vokietijos. Projektas skirtas jaunimo kūrybiškumo, verslumo ir karjeros planavimo skatinimui.

 Plačiau...

SVEIKAS ŽMOGUS – PILNAVERTIS VISUOMENĖS NARYS  (2016-11-09 00:00:00)

Tauragės suaugusiųjų mokymo centre pradedama įgyvendinti sveikatinimo programa ,,Šviesios mintys – motyvacija pilnaverčiam gyvenimui“. Tik sveikas ir fiziškai aktyvus žmogus yra pilnavertis visuomenės narys, galintis rūpintis savo šeimos ir bendruomenės gerove. Šios programos įgyvendinimas SMC ypač svarbus.

 Plačiau...

ŠVIESI IR VILTINGA ŠVENTĖ (2016-11-09 00:00:00)

2016 m. rugsėjo 1-osios skambutis į Tauragės suaugusiųjų mokymo centrą sukvietė centro mokinius, mokytojus, atvyko garbingų svečių: Lietuvos Respublikos Seimo narys Darius Petrošius, Tauragės rajono tarybos nariai: Rita Grigalienė ir Silverijus Statkus, Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto Sveikatos fakulteto dekanė Stefanija Grevienė.

 Plačiau...


Pamokų laikas
0.15:10 - 15:55
1.16:00 - 16:45
2.16:50 - 17:35
3.17:40 - 18:25
4.18:30 - 19:15
5.19:20 - 20:05
6.20:10 - 20:55