Nell- Breuning profesinės kolegijos mokinių ir mokytojų projektinė grupė jau nuo pirmadienio vieši Lietuvos sostinėje Vilniuje. Projekto dalyviai lanko Vilniuje žinomas vietas, muziejus bei dalyvauja 2 dienų kursuose, kur mokosi filmo kūrimo paslapčių. Jų dabartinio  projekto   tikslas  ne tik sukurti filmus apie Tauragėje veikiančias įmones, bet ir pristatyti šalį kultūriniu aspektu.
Rytoj svečiai atvyksta į Tauragę, kur dalyvaus projektinėje veikloje kartu su Centro mokiniais ir mokytojais. Jie  dalyvaus edukacijoje ,,Vėjo spalva -žalia”, galės susipažins su vėjo jėgainėmis. Projekto dalyviai dalyvaus degustacijoje sūrinėje ” Sūrio džiazas”, aplankys Skirsnemunę bei Jurbarką, Pagramančio regioninį parką, susitiks su suaugusiųjų mokymo centro bendruomene, pristatys sukurtus filmus apie Tauragėje veikiančias įmones bei mūsų šalies kultūrą. Paskutinę projekto dieną visi dalyviai aplankys Palangos kurortą.
Linkime visiems gražaus laiko  bendraujant ir bendradarbiaujant!